O Nas :

Historia Nitro Logistics sięga 2013 roku, kiedy powstała firma specjalizująca się w transporcie paliw na terenie całego kraju. Doświadczenia logistyczne i poszerzające się grono zadowolonych klientów sprawiły, że naturalnym krokiem stał się rozwój w kolejnych obszarach.  W 2015 roku postanowiliśmy podjąć wyzwanie, ruszając flotą FTL na drogi całej Europy.

Spółka z sukcesami podbijała nowe rynki, sukcesywnie powiększając zespół profesjonalistów. Kolejnym krokiem było włączenie do oferty usług magazynowania – stało się to w 2017 roku. Już rok później portfolio firmy uzupełniła oferta transportu drobnicowego po UE.

W chwili obecnej Nitro Logistics to organizacja kompleksowo obsługująca klientów w zakresie transportu drogowego na terenie całej Europy. Naszym atutem jest jakość – stabilny zespół wciąż podwyższa swoje kompetencje, aby rozwiązania transportowe, spedycyjne i logistyczne były niezawodne. Fundamentem i bazą dalszego rozwoju firmy jest budowanie zaufania i długotrwałych relacji z naszymi klientami.

Nitro Logistics to firma dynamicznie się rozwijająca w sektorze usług TSL. Siedziba firmy znajduje się w ścisłym centrum Białegostoku, natomiast magazyn na jego obrzeżach. Nasza doświadczona i dynamiczna kadra pracownicza jest w stanie zapewnić optymalne rozwiązania, skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań. Każdy dzień to dla nas wyzwanie – motywację czerpiemy z kolejnych sukcesów. Dzięki rzetelnemu podejściu i dbałości o jakość świadczonych usług, wciąż budujemy zaufanie i długotrwałe relacje z naszymi Partnerami.

Wizją firmy jest realizowanie codziennych zadań w sposób skuteczny i odpowiedzialny, tak aby inicjować stały, konsekwentny rozwój. Działamy w myśl zasady: “kto stoi w miejscu ten sie cofa”. Pragniemy  wciąż poszerzac nasze uslugi I oferowac naszym klientom jeszcze wiecej. Usługi transportowe, oferta magazynowa I kolejne inwestycje zwiazane z transportem morskim oraz powietrznym to nie jest nasze ostatnie słowo!

Nie masz czasu napisać ? Zadzwoń +48 509 744 841